Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

CK Beck Reisen doporučuje zájezd: Egypt - plavba po Nilu

 

Itálie

Máte-li malé neposedy, kteří chtějí neustále zkoumat něco nového, zajisté vás budou zajímat Beck zájezdy do Itálie. Písčité pláže, kde si mohou hrát, nepříliš agresivní slunce, optimální teploty a pomalý vstup do moře, jsou pro děti jako stvořené. Itálie navíc nabízí i něco pro rodiče. Krásné památky a kouzelnou historii.

Itálie s Beck Reisen


Beck Reisen pro vás připravila lákavé balíčky zájezdů. Vyberte si ten nejvhodnější pro sebe a svou rodinu.
Benátky, Grado a Terst
Pro milovníky italských měst je určen tento 4-denní zájezd do Benátek, Gradu a Terstu. Cesta tam i zpět je zajištěna luxusním autobusem s klimatizací. Noclehy jsou zamluveny v 3 hvězdičkovém hotelu.
Benátky jsou okouzlující město, které ročně navštíví přes 10 000 000 turistů. Nejvyhledávanějším místem je Piazza San Marco. K nezapomenutelným zážitkům patří projíždka gondolou, z které můžete obdivovat mnoho památek jako např. most Ponte di Rialto a Canale Grande.
Terst patří mezi nejdůležitější přístavy v Jaderském moři. Zaujme Vás množstvím architektonických památek z římské doby. Mezi nejvýznamnější památky Terstu patří zámek Miramare, hrad San Giusto a katedrála San Giusto. Kuriozitou je dosud fungující Opicinská tramvaj z roku 1902. Grado je starobylé ostrovní město rozkládající se uprostřed laguny. S pevninou je město spojeno jen silnicí na hrázi. Okouzlí Vás Staré město a úzké uličky, malebná zákoutí a stylová náměstíčka. Pro relax slouží dlouhé pláže a přístav s mnoha loďmi.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one