Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

CK Beck Reisen doporučuje zájezd: Egypt - plavba po Nilu

 

O spol. Beck Reisen

Cestovní kancelář Beck Reisen funguje na trhu od roku 2006. Přestože doba její existence čítá teprve čytři roky, Beck reisen může už nyní konkurovat společnostem, které existují několik let. Za tuto poměrně krátkou dobu si Beck Reisen vydobyla místo u desetitisíců zákazníků, kteří se k jejím bezchybným službám rádi vracejí. 

O úspěchu Beck Reisen svědčí i nově otevřené pobočky v několika dalších zemích Evropy. Nejnovější jsou pak v Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku a na Slovensku.
Hlavním cílem společnosti Beck Reisen je poskytovat klientům kvalitní služby za přijatelné ceny a vyplnit tak mezeru na českém cestovním trhu. Doposud zde byly cestovní kanceláře, které nabízely exklusivní pobyty za vysoké ceny nebo méně lákavé zájezdy za ceny příznivé. Beck Reisen však nabízí zahraniční pobytové zájezdy, zahraniční poznávací zájezdy, exotické cíle, tuzemské pobyty a to vše za skvělé ceny.

Zajisté oceníte i Beck personál, který je nustále proškolován, aby svým zákazníkům nabídl komfort a pohodlí po celou dobu pobytu.

Cíle Beck Reisen


Cestovní kancelář Beck Reisen, s.r.o. má svůj cíl poskytnout svým klientům maximálně spolehlivé a kvalitní služby. Beck Reisen je zaměřen na pořádání jednodenních zájezdů po ČR a vícedenních zájezdů mimo ČR. K dostání jsou standartní pobytové zájezdy i zájezdy pro náročné klienty, kteří chtějí dny volna maximálně využít. Vybíráme ty nejúžasnějšía nejzajímavější místa v Evropě, Středomoří a v severní Africe. Poznáte kulturu v cizích zemích, poznáte historii, památky, objevíte krásy přírody a někdy i místní domorodce.

Beck Reisen zájezdy


Beck Reisen nabízí širokou paletu zájezdů, o čemž se přesvědčíte v sekci Beck Reisen zájezdy. Z naší nabídky si vybere opravdu každý. Pro inspiraci přinášíme přehled těch zájezdů, kterým dali naši spokojení klienti přednost minulý rok. První místosi jasně vydobyl zájezd pro všechny, kteří mají rádi zábavu. Do německého Tropical Island, kde můžete strávit nezapomenutelných dní. V patách jsou pak těmto zájezdům i Drážďany, Spreewald, Berlín, Postupim. Z Francie naše zákazníky nejvíce zaujal zájezd do Paříže. Co se týče Itálie, aručeně vyhrálo Lignano. Stejně oblíbenéje i osmidenní Turecko na Lykickém pobřeží.

Beck Internatioanl

Záměrem Beck Reisen bylo přijít na cestovní trh s novým produktem, který dosud zákazníkům chyběl. Výsledkem jsou kvalitní zájezdy na vysoké úrovni, ale i přesto za nízkou cenu a jako bunus možnost nakoupení produktů od BECK International.
Beck International v kostce:
Společnost Beck International je oblíbenou firmou s mnohaletou tradicí, která se věnuje vývoji a distribuci originálních produktů do domácnosti, které vynikají svými vlastnostmi i inovativním způsobem jejich výroby.

Chtejte dovolenou od BeckReisen a užijte si ji plnými doušky. Více o našich destinacích se dozvíte v rubrice Beck Reisen zájezdy.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one