Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

CK Beck Reisen doporučuje zájezd: Egypt - plavba po Nilu

 

Proč dovolená s Beck Reisen?

Nedávno jsme na základě dotazníkové metody, jejíž předmětem byly otevřené otázky, udělali průzkum, co jimna našich službách vyhovuje nejvíce. Přinášíme exklusivní přehled, který bude snad inspirativní i pro vás a pomůže vám v rozhodnutí, s jakou cestovní kanceláří letos vyrazíte za odpočinkem a užíváním si svého volného času.

Proč chtít dovolenou od Beck Reisen?


1. V Beck reisen vyhovíme každému přání
Ať už dáváte přednost chytání bronzu na rozpálené pláži, zkoumání života ostatních kultur či poznávání tajemné historie, s cestovní kanceláří Beck reisen si vyberete dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.

2. Vy odpočívejte, zbytek zařídíme v Beck reisen za vás
Na dovolenou si jezdíme odpočinout. Vypnout od každodenních stresů a starostí, zkrátka dobít si baterky. V Beck reisen toto moc dobře víme a proto přinášíme svým klientů dovolenou, při které zrelaxují tělo i mysl a obohatí je o zážitky, které se stanou na dlouhé měsíce předmětem vyprávění všem známým, přátelům akolegům v práci. Náš profesionální tým vyhoví téměř aždému vašemu přání. Nebudete se muset o nic starat - jste přece na dovolené!

3. Spokojenost ostatních klientů Beck reisen mluví jasně
Cestovní kacelář Beck reisen byla založena v roce 2006 a za poměrně krátkou dobu svého působení si získala tisíce nad míru spokojených klientů, kteří se rádi vracejí. Někteří dokonce tvrdí, že si dovolenou bez Beck reisen už nedokáží ani představit, o čemž se můžete přesvědčit, prohlédnete-li si naše reference.

4. Personál Beck reisen tvoří opravdoví profesionálové ve svých oborech
Všichni, kteří pro Beck reisen pracují, procházejí velmi precizním výběrem. Klademe důraz na spokojenost zákazníka a proto v Beck reisen svůj tým neustále školíme ve všech možných obstaech a sirtuacích, kterí by dovolená mohla přinést.

5. Neustále se rozrůstáme, otevíráme další pobočky Beck Reisen
Kvůli poptávce po našich kvalitních službách i v zahraničí, jsme se za poslední léta rozšířili o pobočky v Maďarsku, Rumunsku, Chorvtasku a Slovensku. 

6. Beck Reisen není drahá
V období krize si uvědomujeme, že peněz na realizaci perfektní dovolené není mnoho. Na druhou stranu víme,že člověk si odpočinout zkrátka musí, aby mohl podávat takový výkon, který se od něj očekává. V Beck reisen jsme spojili tyto dvě věci dohromady a výsledkem jsou opravdu lákavé dovolené, kterým nechybí šmrnc za rozumnou cenu. Díky spolupráci s ostatnímu firmami si můžeme dovolit nabídnout vám přjemnou cenu v poměru ke kvalitě, jejíž garanci u nás dostanete.

7. Beck Reisen má dovolenou pro každého
Cestovní kancelář Beck reisen nabízí svým zákazníkům jednodenní i vícedenní zájezdy, jak po sousedních zemích i vzdálených kontinentech. Záleží jen a jen na vašich přáních a tužbách a my vám pomůžeme vybrat dovolenou na míru. Velmi oblíbenéjsou pobyty tuzemské. Ty oceňují nejvíce rodiny s dětmi. Také jim to doporučujeme. Vysoké teploty nejsou pro děti příliš vhodné a v případě, že se něco stane, domluví se svu mateřštinou. Zákazníkům, kteří chtějí poznat život úplně odlišných kulturnabízíme zájezd do turecka nebo Egypta.Všichni se shodují na tom, že pobyt v těchto destinacích je opravdovým zážitkem na celý život. Pro ty, kteří rádi poznávají historii evropských státu máme příjemné přichystané příjemné pobyty v Německu, Itálii, Francii, Lucembursku, čirakousku. Pro více informací nás kontaktujte nebo se podívejte na naši internetovou nabídku.

8. V Beck Reisen neustále vymýšlíme nové zájezdy
Pro své zákazníky neustále připravujeme něco nového. Například jednodenní zájezd do jednoho z největších aquaparků světa,kde se vyřádí děti i dospělí. Opět za příznivou cenu.

9. Beck Reisen vám dopřeje kapku luxusu
V Beck Reisen dokážeme uspokojit i velmi náročného klienta. Nyní jsme pro vás přichystali exklusivní osmidenní pobyt na čtyř hvězdičkové lodi, která je vybavena výřivkami, bary i bazénem. Loď se plaví po africkémNilu a nechá zákazníka nahlédnout do historie těch nejlákavějších památek Egypta.

10. Stalým zákazníkům dáváme v Beck Reisen věrnostní slevové karty
Ti, kteří se stanou členy cestovního klubu nabízí Beck Reisen karty B/E/C/K, díky kterým klient získává nadstandardní služby a slevy. Navíc se můžestát VIP klientem, který má ještě lákavější výhody. 
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one