Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

CK Beck Reisen doporučuje zájezd: Egypt - plavba po Nilu

 

Turecko

Manželé Hladcí
Chtěla bych Vám ještě s manželem poděkovat za krásné zážitky ze zájezdu do Turecka, který jsme absolvovali s Vaší společností v říjnu 2008. Beck zkušenosti Netušili jsme, že Turecko je tak krásná země s tolika památkami. Navíc turecký průvodce pan Tangus a překladatelka paní … z Olomouce byli opravdu lidé na svém místě – velmi vzdělaní a ochotni se s námi podělit o své sáhodlouhé vědomosti. Takže všem i panu řidiči autobusu velké poděkování.

Všichni účastníci zájezdu, autobus číslo 13
Ve dnech 26.4. - 3.5.2010 jsem se zúčastnila poznávacího zájezdu do Turecka, který Vaše kancelář pořádala. Chtěla bych poděkovat za krásný zážitek. Zájezd byl skvěle postavený a dozvěděla jsem se mnoho o této krásné zemi, která není u nás mnoho propagována.
Zážitek byl ještě umocněný výborným výkladem naší průvodkyně slečny Petry Kloučkové, která překládala výklad tureckého průvodce pana Mustafy. Její výklad byl hodně zajímavý, dozvěděli jsme mnoho nejen o turecké historii, zeměpisných a přírodních zajímavostech, ale I o životě místních lidí. To vše je asi náplní průvodce - ale to, co nám slečna Kloučková dala navíc, byl její osobní přístup. Věnovala se nám nejen po čas celodenních výletů, ale i ve volném čase. Její veselá a vtipná povaha dodala výkladům na zajímavosti a hlavně zapamatovatelnosti. Nezahrnovala nás daty a suchými fakty, ale vždy do informace vložila nějakou zajímavost.
Musím říct, že každý rok se vydávám na nějaký poznávací zájezd, ale s tak skvělou průvodkyní jsem se ještě nesetkala. Ona neodvádí jen svou práci dobře, ona tím průvodcováním žije a je vidět, že jí to moc baví. Přála bych si, aby všichni průvodci měli k lidem takový přístup jako ona. Její znalosti o Turecku byly nadstandartní, vyčerpávající a zajímavé. Svou práci odváděla nad rámec svých povinností.
Proto bych chtěla vyslovit slečně Petře velikou pochvalu a uznání.
Prosím Vás o předání tohoto dopisu jejímu zaměstnavateli ELITOUR, panu řediteli Cenkovi Ersanovi, aby věděl, jak výbornou zaměstnankyni má ve svých řadách. Takových lidí je potřeba si vážit.
Děkuji za krásné zážitky
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one